Dr. Belter Ultra sensitive face & body lotion 150ml

Graag inloggen of registreren om producten aan de winkelwagen toe te voegen.
voorraad (Uitsluitend voor depositaires)
  • Snelle bezorging door PostNL
  • Kies jouw bezorgmoment, ook in de avond
  • Leasing mogelijk op apparatuur en inrichting
  • Uitgebreid lesaanbod door vakdocenten
  • Deskundig advies telefonisch en in onze showroom

Artikel omschrijving

Dit huididentieke, gepatenteerde product is geformuleerd om de overgevoelige huid te kalmeren en de lipidenbarrièrefuncties te helpen herstellen. Er worden uitsluitend natuurlijke actieve ingrediënten gebruikt om de geïrriteerde huid te kalmeren en te beschermen.


Huidtype

- zeer gevoelige huid met verstoorde lipidenbarrière
- voor de zeer droge en broze, eczeemachtige huid,
- allergische en geïrriteerde huid
- huidverzorging tijdens oncologische behandelingen
- geschikt voor kinderen
- veilig te gebruiken in oncologische context

Specificaties

  • Art.nr.

    4250276147145

  • Actieproduct

    Nee

  • Merk

    Dr. Belter

  • Toepassing

    Verkoop

  • Inhoud

    150ml

  • Gewicht

    0.20 kgs

Afbeelding
Arrancar in het kort

In onze winkel in Heerlen, in het hart van (Zuid) Limburg, voeren we een breed assortiment van meer dan 8500 artikelen. We leveren alle bekende merken op het gebied van pedicure, manicure beauty/ schoonheid en wellness, tegen de meest vriendelijke prijzen. Deze producten zijn ook terug te vinden in onze webshop.

Financier nu je complete saloninrichting!

Je kunt bij Arrancar niet alleen terecht voor het kopen van complete saloninrichtingen; je kunt voortaan ook financieren! Dankzij een samenwerkingsverband met Grenke, kunnen producten met een kostprijs van meer dan € 500,00 voortaan gehuurd worden. Maar welke voordelen biedt leasing? 

Lees verder

Welkom, Log in