Line N Fresh Harmony Botanical mask 10 stuks

Graag inloggen of registreren om producten aan de winkelwagen toe te voegen.
voorraad (Uitsluitend voor depositaires)
  • Snelle bezorging door PostNL
  • Kies jouw bezorgmoment, ook in de avond
  • Leasing mogelijk op apparatuur en inrichting
  • Uitgebreid lesaanbod door vakdocenten
  • Deskundig advies telefonisch en in onze showroom

Artikel omschrijving

Dr. Belter Line N Fresh Harmony Botanical Mask – 10 stuks

Verfrissend botanisch vliesmasker van biologisch katoen met hydratatie‑ en antioxidantboost

Belangrijkste voordelen

Het Fresh Harmony Botanical Mask is een Home SPA vliesmasker van biologisch katoen dat intensieve hydratatie en vitaliserende botanische werkstoffen biedt. De formule bevat hyaluronzuur, Camellia Japonica, aloë vera en Centella Asiatica om de huid te verfijnen, te kalmeren en zichtbaar gladder te maken. Het masker beschermt tegen omgevingsstress en vrije radicalen en ondersteunt de natuurlijke huidbarrière. Elk masker bevat twee milliliter extra essence, ideaal voor hals, decolleté of handen. Het masker biedt een verfrissende me‑time ervaring en is geschikt voor alle huidtypes en leeftijden. De formule is gecertificeerd volgens de BDIH COSMOS‑organische norm. Het zakje is gemaakt van PP mono‑materiaal voor optimale recycleerbaarheid.

Productomschrijving

Dr. Belter Line N Fresh Harmony Botanical Mask is een verfrissend, vitaliserend vliesmasker dat de huid intensief hydrateert en beschermt. Het biologisch katoenen fleece is doordrenkt met vierentwintig milliliter actieve werkstofoplossing die de huid voller, gladder en frisser maakt.

Hyaluronzuur hydrateert diep en maakt het huidoppervlak glad. Camellia Japonica beschermt tegen omgevingsstress en helpt extrinsieke huidveroudering te voorkomen. Aloë vera verzacht irritatie, roodheid en zonbeschadiging. Centella Asiatica ondersteunt wondgenezing, versterkt bloedvaten en helpt littekenvorming te verminderen. Acerola‑extract, een van de rijkste natuurlijke bronnen van vitamine C, biedt krachtige antioxidante bescherming.

Het masker is turgor‑actief, vochtbindend en ideaal voor een frisse, gladde en stralende huid. De extra meegeleverde essence maakt het masker nog veelzijdiger in gebruik.

Technische details

Type: Botanisch vliesmasker van biologisch katoen

Inhoud: 10 stuks, elk met 24 ml werkstofoplossing Extra: 2 ml extra essence per masker

Certificering: BDIH COSMOS organische norm

Verpakking: PP mono‑materiaal, optimaal recyclebaar

Eigenschappen: Hydraterend, gladmakend, antioxidant, beschermend, turgor‑actief

Geschikt voor: Alle huidtypes en leeftijden

Belangrijkste werkzame bestanddelen

Hyaluronzuur: Intensief hydraterend, gladmakend.

Camellia Japonica: Beschermt tegen omgevingsstress, antioxidant.

Aloë vera: Verzacht irritatie, roodheid en zonbeschadiging.

Centella Asiatica: Wondhelend, antibacterieel, versterkt bloedvaten, vermindert littekens.

Acerola‑extract: Zeer rijke bron van vitamine C, antioxidant en huidbeschermend.

Gebruik

Het vliesmasker uit het zakje nemen, uitlijnen en op het gezicht plaatsen. Begin bij het voorhoofd, druk langs de neuslijn en strijk het masker over de wangen naar buiten en omhoog. De kinzone aandrukken en het masker tien tot vijftien minuten laten inwerken. De resterende essence inmasseren op gezicht, hals, decolleté of handen

Specificaties

  • Actieproduct

    Nee

  • Art.nr.

    4250276149354

  • Toepassing

    Salon / cabine

  • Inhoud

    10st

  • Merk

    Dr. Belter

  • Dr. Belter lijn

    Linie N

Afbeelding
Arrancar in het kort

In onze winkel in Heerlen, in het hart van (Zuid) Limburg, voeren we een breed assortiment van meer dan 8500 artikelen. We leveren alle bekende merken op het gebied van pedicure, manicure beauty/ schoonheid en wellness, tegen de meest vriendelijke prijzen. Deze producten zijn ook terug te vinden in onze webshop.

Financier nu je complete saloninrichting!

Je kunt bij Arrancar niet alleen terecht voor het kopen van complete saloninrichtingen; je kunt voortaan ook financieren! Dankzij een samenwerkingsverband met Grenke, kunnen producten met een kostprijs van meer dan € 500,00 voortaan gehuurd worden. Maar welke voordelen biedt leasing? 

Lees verder

Welkom, Log in