In mei ontvang je 15% korting op Depileve hars, Santana ampullen & Bio Balance voetverzorging.

Oil 'n More Milde formule 50ml

Graag inloggen of registreren om producten aan de winkelwagen toe te voegen.
Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
  • Snelle bezorging door PostNL
  • Kies jouw bezorgmoment, ook in de avond
  • Leasing mogelijk op apparatuur en inrichting
  • Uitgebreid lesaanbod door vakdocenten
  • Deskundig advies telefonisch en in onze showroom

Artikel omschrijving

De milde formule is een huid- en nagelverzorgingsproduct. Deze wordt aanbevolen bij droge huid, lichte huidirritaties tussen de tenen en verzorging van nagels. De samenstelling in deze formule bestaat uit olijf olie, tea tree olie, citroen olie, eucalyptus olie en Manuka honing. Het verzorgt de droge huid van zowel het lichaam als de voeten en wordt goed opgenomen door de huid.

Aanbevolen wordt om het product na het douchen te gebruiken. Bij regelmatig gebruik vermindert de droge huid en voelt de huid gladder, zachter en verzorgd aan.

Bij huidirritaties tussen de tenen wordt aangeraden de formule twee maal daags (liefst ‘s ochtends en ‘s avonds) aan te brengen tussen de tenen.

Geadviseerd wordt om na het douchen de huid tussen de tenen te drogen met wattenschijfjes en het product daarna aan te brengen.

De combinatie van tea tree olie, citroen olie, eucalyptus olie en Manuka honing zorgt ervoor dat de aanwezigheid van bacteriën vermindert en de huid herstelt.

Voor voetverzorging is het een ideaal product om zowel de huid als nagels te verzorgen.

Het zorgt ervoor dat de huid verbetert, eeltplekken minder hard worden, droge/schilferige huid vermindert en nagels herstellen en er gezonder uit zien.

Deze formule is uitermate geschikt voor de verouderende en uitdrogende huid en voor de diabetische huid/voet. Tevens is dit product voorzien van microbiologisch onderzoek.

Specificaties

  • Art.nr.

    8717953225603

  • Actieproduct

    Nee

  • Te zien in showroom

    Nee

  • Merk

    Oil 'n more

  • Toepassing

    Verkoop

  • Inhoud

    50ml

  • Gewicht

    1.00 kgs

Afbeelding
Arrancar in het kort

In onze winkel in Heerlen, in het hart van (Zuid) Limburg, voeren we een breed assortiment van meer dan 8500 artikelen. We leveren alle bekende merken op het gebied van pedicure, manicure beauty/ schoonheid en wellness, tegen de meest vriendelijke prijzen. Deze producten zijn ook terug te vinden in onze webshop.

Financier nu je complete saloninrichting!

Je kunt bij Arrancar niet alleen terecht voor het kopen van complete saloninrichtingen; je kunt voortaan ook financieren! Dankzij een samenwerkingsverband met Grenke, kunnen producten met een kostprijs van meer dan € 500,00 voortaan gehuurd worden. Maar welke voordelen biedt leasing? 

Lees verder

Welkom, Log in